ALMEA XLASH XBROW - dabīgs balzams uzacu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3 ml

Jaunums ALMEA XLASH XBROW - dabīgs balzams uzacu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3 ml
  • Efektīvs skropstu tušas aizstājējs
  • Unikāla formula
  • Ērti lietojams aplikators līdzekļa uzklāšanai

Vai sapņojat par šobrīd tik aktuālajiem biezajiem un tumšajiem uzacu lokiem? Vai Jums ir grūtības atjaunot dabīgās uzacis pēc permanentā grima procedūras vai neveiksmīgas korekcijas? Izmantojiet novatorisku līdzekli uzacu augšanas stimulēšanai Almea Xbrow!


Ar Xbrow Jūsu uzacis kļūs tumšas un biezas, un Jums būs viegli piešķirt tām vēlamo formu!


Biezu uzacu noslēpums


Tāpat kā mūsu iemīļotais gels skropstu augšanai XLash, šķidrais līdzeklis uzacu augšanai Xbrow ir mūsdienu tehnoloģijas un tradicionālās Austrumu medicīnas apvienojums. Tā sastāvs ir gandrīz identisks XLash līdzekļa sastāvam, tam ir veikti tikai daži pielāgojumi, kas attiecas uz uzacu augšanas īpatnībām.


Xbrow sastāva pamatā ir Austrumos tūkstošiem gadu izmantotās krāsu mēles (Isadis tinctoria) lapas, lai uzacīm un skropstām piešķirtu piesātinātāku krāsu un īpašu apjomu, tieši kā noslēpumainais un hipnotizējošais austrumu skaistuļu skatiens! Vēl tā sastāvā ir dabīgas vielas un citas aktīvās sastāvdaļas. Koraļļu ekstrakts stimulē asinsriti un atjauno matu folikulus, arobavita zāles ekstrakti un haritaki (Chebulic) skābe veicina matiņu augšanu, savukārt krāsu mēles lapu sula  nodrošina uzacīm tumšāku un piesātinātāku toni.


Izteiksmīgi uzacu loki jau pēc dažiem mēnešiem


Vien 4 nedēļas lietojot Xbrow, Jūs ievērosiet, ka uzacis ir kļuvuši tumšākas un košākas, bet pēc 3 mēnešiem tās kļūs biezākas un garākas. Jums būs skaistas un izteiksmīgas uzacis, kurām viegli piešķirt vēlamo formu un izliekumu!


Almea Xbrow - ātri, vienkārši un pieejami!


Xbrow līdzekļa lietošana nav sarežģīta. Nomazgājiet seju un uzklājiet līdzekli uz uzacīm. Tā kā līdzeklim ir pilnībā jāuzsūcas, to vislabāk lietot pirms miega. 


Ar vienu uzacu augšanas veicinātāja pudelīti, kas ir 3 ml, pietiks pilnam 3 mēnešu kursam, jo līdzeklis ir jāuzklāj tikai reizi dienā. Kad vēlamais rezultāts ir sasniegts, rezultāta uzturēšanai izmantojiet Xbrow līdzekli 1-2 reizes nedēļā.


ALMEA XLASH XBROW LIETOŠANAS INSTRUKCIJA

1. darbība
Pirms procedūras, ko ieteicams veikt pirms gulētiešanas, notīriet no sejas dekoratīvo kosmētiku.

2. darbība
Izmantojot aplikatoru, uzklājiet plānu kārtu līdzekļa uz skropstu pamatnes.
Uzrakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML apzīmējumi neatbalstās! Izmantojiet parastu tekstu.
    Slikti           Labi

  • Skatīts: 519
  • Modelis: ALMEA XBROW3
  • Pieejamība: Pieejams
  • 45.00€
  • Bez PVN: 45.00€

Tagi: ALMEA XLASH XBROW - dabīgs balzams uzacu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3 ml, ALMEA XBROW, Xlash