XLASH-MASCARA XLASH

Par mums

XLASH – DABAS SPĒKS JŪSU SKAISTUMAM!

Senatnē sievietes, iespējams, bija tikpat skaistas kā mūsdienās. Turklāt viņu skaistums bija patiesi dabisks. Kleopatra vannojās ēzeļmātes piena vannās, harēmu skaistules ierīvēja ādu ar aromātiskām zālēm, savukārt mūsu sievietes visos laikos bijušas slavenas ar skaistajām un rokas resnuma bizēm, sārtajiem vaigiem un stalto augumu.
 
Jūs teiksiet, ka “protams, tajos laikos gan gaiss bija tīrāks, gan neskarta vide, gan dabiska pārtika un ūdens tīrāks”. Jā, jums ir taisnība! Taču mūsdienās ir ievērojami lielākas iespējas panākt pilnību, bet galvenais — saglabāt savu jaunību un skaistumu ilgāk.
 
Pienācīgi cienot mūsu senču gudrību un pieredzi, viņu zināšanas par dabas dziedinošo spēku, angļu kosmētikas uzņēmuma XLASH dibinātāji tās apvienoja ar mūsdienu tehnoloģijām un inovācijām. 2007. gadā uzņēmums sāka izstrādāt konceptuālus kosmētiskos līdzekļus XLASH, kas bija paredzēti saudzīgām rūpēm par mūsu ārējo izskatu.
 
Uzņēmuma XLASH devīze ir “Alternative Medicine from Asia” (Alternatīvā medicīna no Āzijas). Taču mūsu piedāvāto produktu klāstā neatradīsiet apšaubāmas zāles autentiskā “iepakojumā” un citus “maģiskus preparātus”. Uzņēmuma XLASH produkcija ir saprātīgs tradicionālās ķīniešu medicīnas, akupunktūras, ajūrvēdas un mūsdienu tehnoloģiju apvienojums, kas atbilst Eiropas kvalitātes standartiem. Ko tas nozīmē?


Visi produkti tiek pakļauti visstingrākajai kvalitātes kontrolei, un tiem ir  visi nepieciešamie sertifikāti. Uzņēmuma XLASH produkciju var iegādāties gan pie mums, gan arī daudzās Eiropas valstīs (Anglijā, Spānijā, Itālijā, Slovēnijā, Horvātijā, Zviedrijā u. c.).
 
Mēs cenšamies izmantot tikai dabiskas sastāvdaļas, un mums ir  augstas prasības saviem piegādātājiem. Zviedrijā mūsu skropstu augšanas stimulēšanas līdzeklis XLASH ir kļuvis par iecienītāko zīmolu, un to var atrast katras trešās šīs valsts sievietes kosmētikas maciņā.
 
Mūsu mērķis nav neprātīgi paplašināt savu produktu līniju. Mūsu patērētājiem piedāvājam tikai tādu produkciju, kura, mūsuprāt, ir vislabākā un visiedarbīgākā, taču vienmēr  meklējam jaunas receptes un tehnoloģijas, lai jūs padarītu vēl skaistākas.

 

MŪSU MISIJA

APVIENOJOT AUSTRUMU GUDRĪBU UN MŪSDIENU TEHNOLOĢIJAS,
ATKLĀT UN VAIROT JŪSU DABISKO SKAISTUMU!

Internetveikals xlash.lv

2009-2017