XLASH-MASCARA XLASH

Xlash

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Vienlaicīgi rādīt:
Kārtošanas secība:
ALMEA XLASH - skropstu augšanas stimulēšanas līdzeklis,  trauciņš ar aplikatoru, 3 мл
Unikāla formula ​Par 40 % garākas skropstas Par 20 % lielāks skropstu apjoms Pirmie rezultāti ir pamanāmi pēc 4–6 nedēļām Vairāk par 100 000 apmierinātu pircēju Ērti lietojams iebūvēts aplikators Garas skropstas bez tušas un pieaudzēšanas! Vai Jūsu skropstas ir pārāk īsas, blāvas vai plānas? Vai pēc pieaudzēšanas ir grūti atjaunot dabīgās skropstas? Tā vairs nav problēma! Uzņēmums Almea piedāvā inovatīvu skropstu au..
48,00€
Kopā: 2 atsauksmes.
ALMEA XLASH MASCARA - тушь для ресниц с витаминами, цвет: черный, 7 мл
Укрепления ресниц ​Интенсивный черный цвет Изогнутая щёточка покрывает ресницы от корней до самых кончиков   Новинка от английской косметической компании Almea - тушь для ресниц Xlash mascara вызывает особый интерес у стильных женщин, ухаживающих за собой. Каждая представительница прекрасного пола с радостью оценит достоинства этой туши после первого применения. Тушь Xlash mascara представляет собой продукт нового поколения, который включил в себя все п..
25,00€
ALMEA XLASH PRO - līdzeklis skropstu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 6 ml
Unikāla formula ​Par 40 % garākas skropstas Par 20 % lielāks skropstu apjoms Pirmie rezultāti ir pamanāmi pēc 4–6 nedēļām Vairāk par 100 000 apmierinātu pircēju Ērti lietojams iebūvēts aplikators Uzņēmums Almea vienmēr rūpējas par Jūsu ērtību un līdzekļu ietaupījumu, tādēļ tagad ir iespējams iegādāties lielāku skropstu augšanas stimulēšanas līdzekļa Xlash iepakojumu 6 ml - Xlash Pro! XLash Pro ir ekonomiskāka līdzekļa..
65,00€
Kopā: 2 atsauksmes.
ALMEA XLASH XBROW - dabīgs balzams uzacu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3 ml
Efektīvs skropstu tušas aizstājējs Unikāla formula Ērti lietojams aplikators līdzekļa uzklāšanai Vai sapņojat par šobrīd tik aktuālajiem biezajiem un tumšajiem uzacu lokiem? Vai Jums ir grūtības atjaunot dabīgās uzacis pēc permanentā grima procedūras vai neveiksmīgas korekcijas? Izmantojiet novatorisku līdzekli uzacu augšanas stimulēšanai Almea Xbrow! Ar Xbrow Jūsu uzacis kļūs tumšas un biezas, un Jums būs viegli piešķirt tām vēlamo formu! Biezu uzacu noslēpum..
45,00€
ALMEA XLIPS PLUMPER - caurspīdīgs gels lai acumirklī iegūtu apburoši apjomīgas un mīkstas lūpas, 6 ml
Lūpu apjoms tiek palielināts acumirklī Formulā ietvertas dabiskas sastāvdaļas Izceļ lūpu kontūras ​Vitamīns E mitrina un baro ādu Vai vēlaties, lai Jūsu lūpas kļūtu pilnīgākas un kārdinošākas? Vai Jūsu lūpas pēc permanentā grima procedūras ir sausas un blāvas? Vai novecojot lūpas ir zaudējušas formu?  Tagad tā nav problēma – ar gelu Almea Xlips Jūsu lūpas uzreiz kļūs spilgtākas, pilnīgākas un mīkstākas! Xlips - tā ir ātrā palīdzība Jūsu lūpu ..
25,00€
Стойкая подводка для глаз XLASH Eyeliner
Стойкая подводка для глаз XLASH Eyeliner Стойкая подводка XLASH Eyeliner сделает ваш взгляд эффектным и ошеломляющим. Ее можно использовать как для неброского дневного макияжа, так и для вечернего либо праздничного мейкапа. С помощью XLASH Eyeliner можно рисовать как тонкие деликатные стрелки, так и более широкие линии для вечернего мейкапа. Благодаря интенсивным красящим пигментам цвет стрелок всегда будет глубоким и равномерным. Подводка легко наносится, не растекается и практически мгн..
16,00€
2009-2017