XBROW XLIPS XLASH XLASH-MASCARA

KOMPLEKTS: Almea Xlash PRO + Almea Xlash mascara

KOMPLEKTS: Almea Xlash PRO + Almea Xlash mascara
KOMPLEKTS: Almea Xlash PRO + Almea Xlash mascara KOMPLEKTS: Almea Xlash PRO + Almea Xlash mascara KOMPLEKTS: Almea Xlash PRO + Almea Xlash mascara
Pieejamība: Pieejams
Cena: 90,00€ 75,00€
Daudzums:  
   - VAI -   

Rakstīt atsauksmi

Vārds:


Atsauksmes teksts: Piezīme: HTML netiek atbalstīts.

Vērtējums: Slikti            Labi

Ievadiet attēlā redzamo drošības kodu:Ko jūs ieteiktu personām, kurām ir kontaktlēcas?
Personas, kurām ir kontaktlēcas, arī var lietot līdzekli Xlash. Vienīgais nosacījums — pirms procedūras tās ir jāizņem.

Dažkārt es aizmirstu lietot līdzekli Xlash pirms gulētiešanas. Tādā gadījumā nākamajā dienā es veicu divas procedūras — no rīta un vakarā. Vai tas ir pieļaujami?
Lai nerastos alerģiska reakcija, kondicionieri nevajadzētu lietot vairāk par vienu reizi dienā. Ja procedūra tiek izlaista, nākamajā dienā ievērojiet iepriekšējo kārtību.

Cik ilgam laikam pietiek viena līdzekļa flakona satura?
3 ml flakona satura pietiek 3 mēnešiem.

Kas notiek ar skropstām pēc tam, kad pārtrauc lietot līdzekli Xlash?
Procedūru ietekmē kādu laiku skropstas vēl ir apjomīgas un garas. Pēc tam skropstas atgūst savu dabīgo izskatu. Lai saglabātu rezultātus un nezaudētu iegūto efektu, ieteicams divas reizes nedēļā lietot kondicionieri.

Kā rīkoties, ja līdzeklis nejauši iekļūst acīs?
Līdzeklis Xlash nav nekādā veidā kaitīgs acīm, jo tas nesatur konservantus un mākslīgās sastāvdaļas. Pirms kondicioniera izlaišanas tirdzniecībā tas tika testēts ASV Produktu un zāļu kvalitātes kontroles pārvaldē, kur tika apliecināts, ka kondicionieris neizraisa nekādas nevēlamas blakusparādības. Tāpēc, ja šis līdzeklis nejauši iekļūst acīs, tās nav jāskalo.

Cik ilgi jāgaida solītais rezultāts pēc Xlash procedūru sākšanas?
Līdzekļa iedarbība uz skropstām sākas nekavējoties, bet vislabāk rezultāts būs redzams pēc mēneša. Pēc 3 mēnešiem jūsu skropstas kļūs garas, apjomīgas un tumšas.

Aprakstiet, lūdzu, iespējamos blakusefektus, kas var rasties no līdzekļa Xlash
Sākotnējā reakcija, kas rodas dažām sievietēm, — neliels acu apsarkums, kas var sākties pēc pirmajām līdzekļa Xlash lietošanas reizēm. Apsarkums var saglabāties 3–5 dienas un pāriet laikā, kad acis ir pieradušas pie līdzekļa.

Man ir pieaudzētas mākslīgās skropstas. Vai drīkstu lietot līdzekli Xlash?
Pēc mākslīgo skropstu pieaudzēšanas ne tikai drīkst, bet arī ir ieteicams lietot skropstu augšanu veicinošu kondicionieri. Tas stiprina slimās skropstas un novērš pieaudzēšanas radīto negatīvo ietekmi.

Kādas it kontrindikācijas līdzekļa lietošanai?
Līdzekli Xlash nav ieteicams lietot sievietēm, kurām ir palielināts acs iekšējais spiediens un citas acu slimības. Ir bīstami lietot līdzekļus arī tad, ja jums ir onkoloģiska slimība, kas tiek ārstēta, izmantojot ķīmijterapiju. Ņemot vērā to, ka līdzeklis Xlash nav testēts jaunām meitenēm līdz 18 gadiem, grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti, šīm sievietēm nav ieteicams lietot skropstu augšanu veicinošo kondicionieri. Rūpīgi uzraugiet plakstiņu stāvokli — skrambājumu un rētu gadījumā līdzekli Xlash nedrīkst lietot.

Man ir acs katarakta. Vai drīkstu lietot līdzekli Xlash?
Sievietēm, kurām ir jebkāda acu slimība vai ir veikta acs operācija, ir jāveic izmeklēšana. Pirms skropstu augšanu veicinoša kondicioniera lietošanas ir jākonsultējas ar ārstējošo ārstu. Turklāt procedūras ir jāveic ārstējošā ārsta uzraudzībā.

Man ir skropstu hipotrihoze. Vai līdzeklis Xlash ārstē šo slimību?
Angļu kosmētikas uzņēmumā izstrādātais līdzeklis ir īpaši paredzēts hipotrihozes ārstēšanai. Galvenie hipotrihozes simptomi ir slimas, reti un slikti augošas skropstas. Saskaņā ar līdzekļa Xlash testu rezultātiem tas patiešām palīdz stiprināt skropstas un veicina to augšanu.

Kādā veidā līdzeklis Xlash veicina skropstu augšanu?
Pateicoties līdzekļa Xlash sastāvā esošajam prostaglandīna guaiazulēnam, ko iegūst no mīksto koraļļu ekstrakta un kas ir bimatoprosta analogs, slimās skropstas iegūst jaunus spēkus un atjaunojas. Guaiazulēns atjauno audu šūnas, savukārt citi komponenti baro, mitrina un ārstē novājinātās nepareiza dzīvesveida, vecuma un vides apstākļu ietekmei pakļautās skropstas. Līdzeklis Xlash dabiskā veidā paildzina fāzi, kuras laikā aug jaunas skropstas, kā arī padara skropstas biezākas un tumšākas.

Kādēļ Vidusāzijā jaundzimušajām meitenēm uz uzacīm un skropstām uzklāj rapšu sulu?
Rapša lapas satur dabiskas krāsvielas, kas skropstām piešķir spilgti piesātinātu toni. Šis augs satur polisaharīdus un aminoskābes, kas ārstē slimas skropstas un veicina to augšanu.

Vai līdzeklis Xlash atšķiras no citiem skropstu augšanai un stiprināšanai paredzētajiem līdzekļiem?
Līdzeklis Xlash un Carepost satur vienu svarīgu sastāvdaļu — dabīgos prostaglandīnus. Tomēr līdzeklis Xlash ir papildināts ar vēl daudzām citām dabīgām sastāvdaļām, tādēļ tas tiek uzskatīts par mazāk kaitīgu līdzekli ar efektīvāku iedarbību. Salīdzinot ar citiem kosmētikas tirgū pieejamajiem matu augšanas veicināšanai paredzētajiem kondicionieriem, mūsu līdzeklis nerada postošu ietekmi uz organismu, neveicina alerģiskas reakcijas un ir ievērojami lētāks.

Kādas ir līdzekļa Xlash sastāvdaļas?
Šķīdums satur tikai dabīgas sastāvdaļas. Pasteļa lapu sula ārstē matiņu folikulus un veicina skropstu augšanu. Augs fotī efektīvi ārstē plikpaurību. Indijas augs kalindži atjauno bojātās šūnas un padara skropstas ievērojami biezākas. Hebula augļi (to sastāvā ietilpst hebulas skābe un tanīns) kavē vecuma ietekmē radītās pārmaiņas skropstās, savukārt augs abrovīts baro matiņu saknes.

Vai, krāsojot acis, netiek samazināta skropstu augšanu veicinošā kondicioniera iedarbība?
Līdzekli var lietot vienlaikus ar dekoratīvo kosmētiku; tā nesamazina kondicioniera iedarbību.

Vai prostaglandīns un guaiazulēns var pasliktināt redzi?
Nē, šīs sastāvdaļas nekādā veidā neietekmē acis un nav kaitīgas veselībai. Guaiazulēns ir apstiprināts ASV Produktu un zāļu kvalitātes kontroles pārvaldē (U.S.FDA).

Vai līdzekli Xlash drīkst uzklāt bez aplikatora?
Sterilais aplikators ne tikai palīdz saglabāt šķīduma ārstnieciskās spējas, bet arī saprātīgi dozē šo šķīdumu uzklāšanas procedūras laikā, lai izvairītos no alerģiskas reakcijas. Aplikatoru ir izstrādājis uzņēmums Almea, ņemot vērā ASV Produktu un zāļu kvalitātes kontroles pārvaldes prasības.

Vai pastāv vecuma ierobežojums līdzekļa Xlash lietošanai?
Līdzekli drīkst lietot visas sievietes, kas nav jaunākas par 18 gadiem. Kondicioniera sastāvā ir pievienoti dabiskie antioksidanti, tādēļ tas paildzina skropstu jaunību un padara tās ievērojami garas un biezas.

Kādēļ šķīdumu nevajag uzklāt uz apakšējām skropstām?
Miega laikā skropstas aizveras, tādēļ līdzeklis viegli pārklājas uz visiem matiņiem. Šādu rīkojoties, var izvairīties no nevēlamām blakusparādībām, kā arī nelietot līdzekli pārmērīgi daudz. Līdzekļa Xlash iedarbība nekādā veidā netiek ietekmēta.

Kā aprēķināt procedūrai nepieciešamo līdzekļa daudzumu?
Līdzeklis Xlash koncentrētā veidā satur bioloģiski aktīvās vielas. Tādēļ pārdozēšanas gadījumā iespējamas alerģiskas reakcijas. Līdzekli ieteicams lietot tikai vienu reizi dienā, uzklājot tikai uz augšējām skropstām un pirms gulētiešanas.

Kā pareizi glabāt līdzekli Xlash, lai tas nebojātos?
Kosmētiskie līdzekļi ir jāglabā rūpīgi, jo tie nesatur konservantus. Pēc lietošanas līdzeklis jāglabā tumšā un labi vēdinātā vietā. Ja līdzeklis Xlash tiek glabāts siltumā, tas var zaudēt labās īpašības. Cieši noslēdziet līdzekļa flakonu. Neļaujiet citām personām lietot līdzekli no jūsu flakona.

Man drīz beigsies līdzeklis Almea Xlash, vai to drīkst atšķaidīt ar ūdeni?
Nekādā gadījumā nedrīkst! Līdzekļa iedarbība samazināsies vai arī tas vairs nekādā veidā nesekmēs skropstu augšanu.

Kādēļ līdzekli no viena flakona nedrīkst lietot divas personas? Vai līdzekli Xlash drīkst uzklāt uz mākslīgi pieaudzētajām skropstām?
Divām personām līdzekli no viena flakona nav ieteicams lietot higiēnas apsvērumu dēļ.

2009-2017