XBROW XLIPS XLASH XLASH-MASCARA

Uzacu augšanai


Cienījamie klienti! Xlash.lv ir preču zīmes Almea Ltd. preču (Londona, Apvienotā Karaliste) ekskluzīva pārstāvniecība Latvijā. Rūpējieties par savu veselību un labklājību! Lai izvairītos no viltojumiem, ieteicams neiegādāties preces no neoficiāliem avotiem.
Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Vienlaicīgi rādīt:
Kārtošanas secība:
ALMEA XLASH XBROW - dabīgs balzams uzacu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3 ml
Efektīvs skropstu tušas aizstājējs Unikāla formula Ērti lietojams aplikators līdzekļa uzklāšanai Vai sapņojat par šobrīd tik aktuālajiem biezajiem un tumšajiem uzacu lokiem? Vai Jums ir grūtības atjaunot dabīgās uzacis pēc permanentā grima procedūras vai neveiksmīgas korekcijas? Izmantojiet novatorisku līdzekli uzacu augšanas stimulēšanai Almea Xbrow! Ar Xbrow Jūsu uzacis kļūs tumšas un biezas, un Jums būs viegli piešķirt tām vēlamo formu! Biezu uzacu noslēpum..
50,00€
KOMPLEKTS: Almea Xbrow 3ml + Almea Xlash mascara 7ml
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH XBROW - dabīgs balzams uzacu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3 ml  + ALMEA XLASH MASCARA - тушь для ресниц с витаминами, цвет: черный, 7 мл..
75,00€ 60,00€
KOMPLEKTS: Almea Xbrow 3ml + Almea Xlips plumper 6ml
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH XBROW - dabīgs balzams uzacu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3ml + ALMEA XLIPS PLUMPER - caurspīdīgs gels lai acumirklī iegūtu apburoši apjomīgas un mīkstas lūpas, 6ml..
75,00€ 60,00€
2009-2017