XBROW XLIPS XLASH XLASH-MASCARA

Skropstu augšanai


Cienījamie klienti! Xlash.lv ir preču zīmes Almea Ltd. preču (Londona, Apvienotā Karaliste) ekskluzīva pārstāvniecība Latvijā. Rūpējieties par savu veselību un labklājību! Lai izvairītos no viltojumiem, ieteicams neiegādāties preces no neoficiāliem avotiem.
Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Vienlaicīgi rādīt:
Kārtošanas secība:
ALMEA XLASH - skropstu augšanas stimulēšanas līdzeklis,  trauciņš ar aplikatoru, 3 мл
Unikāla formula ​Par 40 % garākas skropstas Par 20 % lielāks skropstu apjoms Pirmie rezultāti ir pamanāmi pēc 4–6 nedēļām Vairāk par 100 000 apmierinātu pircēju Ērti lietojams iebūvēts aplikators Garas skropstas bez tušas un pieaudzēšanas! Vai Jūsu skropstas ir pārāk īsas, blāvas vai plānas? Vai pēc pieaudzēšanas ir grūti atjaunot dabīgās skropstas? Tā vairs nav problēma! Uzņēmums Almea piedāvā inovatīvu skropstu au..
50,00€
Kopā: 2 atsauksmes.
ALMEA XLASH MASCARA - тушь для ресниц с витаминами, цвет: черный, 7 мл
Укрепления ресниц ​Интенсивный черный цвет Изогнутая щёточка покрывает ресницы от корней до самых кончиков   Новинка от английской косметической компании Almea - тушь для ресниц Xlash mascara вызывает особый интерес у стильных женщин, ухаживающих за собой. Каждая представительница прекрасного пола с радостью оценит достоинства этой туши после первого применения. Тушь Xlash mascara представляет собой продукт нового поколения, который включил в себя все п..
25,00€
ALMEA XLASH PRO - līdzeklis skropstu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 6 ml
Unikāla formula ​Par 40 % garākas skropstas Par 20 % lielāks skropstu apjoms Pirmie rezultāti ir pamanāmi pēc 4–6 nedēļām Vairāk par 100 000 apmierinātu pircēju Ērti lietojams iebūvēts aplikators Uzņēmums Almea vienmēr rūpējas par Jūsu ērtību un līdzekļu ietaupījumu, tādēļ tagad ir iespējams iegādāties lielāku skropstu augšanas stimulēšanas līdzekļa Xlash iepakojumu 6 ml - Xlash Pro! XLash Pro ir ekonomiskāka līdzekļa..
65,00€
Kopā: 2 atsauksmes.
KOMPLEKTS: Almea Xbrow 3ml + Almea Xlash mascara 7ml
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH XBROW - dabīgs balzams uzacu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3 ml  + ALMEA XLASH MASCARA - тушь для ресниц с витаминами, цвет: черный, 7 мл..
75,00€ 60,00€
KOMPLEKTS: Almea Xlash + Almea Xlash
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH - skropstu augšanas stimulēšanas līdzeklis, trauciņš ar aplikatoru, 3 мл  + ALMEA XLASH - skropstu augšanas stimulēšanas līdzeklis, trauciņš ar aplikatoru, 3 мл ..
100,00€ 85,00€
KOMPLEKTS: Almea Xlash + Almea Xlash mascara
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH - skropstu augšanas stimulēšanas līdzeklis, trauciņš ar aplikatoru, 3 мл  + ALMEA XLASH MASCARA - тушь для ресниц с витаминами, цвет: черный, 7 мл..
75,00€ 60,00€
KOMPLEKTS: Almea Xlash 3ml + Almea Xlips plumper 6ml
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH - līdzeklis skropstu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 3 ml + ALMEA XLIPS PLUMPER - caurspīdīgs gels lai acumirklī iegūtu apburoši apjomīgas un mīkstas lūpas, 6 ml..
75,00€ 60,00€
KOMPLEKTS: Almea Xlash PRO + Almea Xlash mascara
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH PRO - līdzeklis skropstu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 6 ml  + ALMEA XLASH MASCARA - тушь для ресниц с витаминами, цвет: черный, 7 мл..
90,00€ 75,00€
Kopā: 1 atsauksmes.
KOMPLEKTS: Almea Xlash PRO + Almea Xlips plumper
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH PRO - līdzeklis skropstu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 6 ml + ALMEA XLIPS PLUMPER - caurspīdīgs gels lai acumirklī iegūtu apburoši apjomīgas un mīkstas lūpas, 6 ml..
90,00€ 75,00€
KOMPLEKTS: Almea Xlash PRO 6ml + Almea Xlash PRO 6ml
KOMPLEKTS:   + ALMEA XLASH PRO - līdzeklis skropstu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 6 ml + ALMEA XLASH PRO - līdzeklis skropstu augšanas stimulēšanai, trauciņš ar aplikatoru, 6 ml..
130,00€ 110,00€
2009-2017